کاربر گرامی لطفا با مطالعه موارد زیر جهت استفاده بهینه از خدمات “آژانس دیجیتال مارکتینگ پارس مِهان” ما را یاری نمایید.

از این پس در این متن، عبارت “آژانس دیجیتال مارکتینگ پارس مِهان” با عبارت “پارس مهان” معادل خواهد.

ورود کاربران به سایت پارس مهان جهت استفاده از تمام خدمات وبسایت مانند حساب کاربری، طرح‏های تخفیفی و تشویقی، خرید،‌ ارائه نظر درباره محصولات و خدمات ارائه شده توسط پارس مهان به معنای آگاهی کامل و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات پارس مهان است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق ‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود و عضویت یا ورود یا استفاده و یا خرید در سایت پارس مهان، در هر زمان، به منزله پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر می باشد.

قوانین عمومی:
شایان ذکر است کلیه فرآیندهای پارس مهان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک می باشد، بنابراین کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ‏‌ها و سرویس ‏‌ها تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

منظور از مشتری یا کاربر:
مشتری، خریدار یا کاربر به شخصی گفته می شود که فقط از سایت بازدید می کند و یا اطلاعات خود را در قسمت حساب کاربری سایت پارس مهان ثبت کرده باشد و با تکیه بر این داده ها اقدام به ثبت سفارش، بازدید از سایت یا هرگونه استفاده از خدمات نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
ارسال ایمیل (Email)، درج اطلاعیه در پنل کاربری کاربر، پیامک (SMS) و موارد مشابه که در فضای مجازی یا دیجیتال رخ می دهد را ارتباطات الکترونیکی می نامند و شما به پارس مهان این اختیار را می دهید که در موارد مورد نیاز از طریق همین ارتباطات به درخواست شما پاسخ دهد یا اطلاع رسانی انجام دهد.

کپی رایت و حق استفاده و نشر محتوا:
همه مطالبی که در در دسترس کاربران هستند، مانند متن، عکس،‌ گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئو ها، موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط پارس مهان جزئی از اموال پارس مهان محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار پارس مهان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای پارس مهان محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط پارس مهان و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار پارس مهان است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره ‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات پارس مهان (ParsMehan.com) و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، ربات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای پارس مهان محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات پارس مهان، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
© کلیه محتوای سایت پارس مهان شامل قانون حق تکثیر شده و به پارس مهان تعلق دارد.

ثبت و پردازش سفارش:
پارس مهان همواره سعی در ارائه بهترین خدمات از زمان ثبت تا ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏ها را در دستور کار خود قرار داده است. با وجود این، در مواردی ممکن است موجودی محصولی در پارس مهان به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به ثبت سفارش یا پرداخت وجه‌‏، بنابراین حق لغو کردن آن سفارش و استرداد وجه سفارش به مشتری برای پارس مهان محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

کاربران موظف به ثبت اطلاعات صحیح و کامل در هنگام سفارش کالای مورد نظر خود هستند، بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

پارس مهان مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای پارس مهان محفوظ است.

کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای هفته در اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. مشتریان امکان ثبت سفارش در ۲۴ ساعت از ۷ روز هفته را دارند.

حمل و نقل:
تمامی سفارشات مشتریان از سایت پارس مهان توسط اداره پست و یا سرویس های خصوصی ارائه دهنده خدمات پستی و حمل و نقل و باربری و از طریق روش های درج شده در سایت برای مشتریان ارسال می شود.

پارس مهان همواره در تلاش است تا کلیه سفارش ‏‌ها را بدون آسیب به مشتریان خود در مناطق تحت پوشش تحویل نماید.
مرجوع کردن یا لغو سفارش:
در صورتی که سفارش شما به هر علتی در روند ارسال آسیب ببیند، جبران خسارت وارده به عهده فرد یا شخص حقوقی ارائه دهنده خدمات پستی یا حمل و نقل می باشد.
در صورتی که سفارش توسط خریدار به اشتباه ثبت شده باشد، امکان تغییر آن توسط خریدار امکان پذیر نیست و همچنین سفارش مذکور قابل مرجوع کردن نمی باشد.
در صورتی که سفارش توسط پارس مهان به اشتباه ارسال شده باشد، محصول مذکور، باید توسط خریدار به پارس مهان مرجوع گردد و پس از تایید دریافت محصول توسط پارس مهان، سفارش صحیح، بسته بندی و ارسال خواهد شد.

ارتباطات، و لینک ها:
ممکن است پارس مهان دارای لینک هایی به سایتهای دیگر باشد و از آنجایی که مدیریت آن سایتها و لینک های آنها با اشخاص دیگری خارج از اداره کنندگان پارس مهان است، بنابر این، پارس مهان هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این سایتها و خسارت وارده احتمالی به کاربران ناشی از ویروس و فایلهای مخرب به عهده نمی گیرد. لینکهای موجود در پارس مهان به هیچ عنوان به منزله تایید این سایتها توسط پارس مهان نمیباشد و صرفا برای سهولت در دسترسی به اطلاعات، تعبیه می شوند.

نظردهی:
در صورت عدم رعایت قوانین زیر، نظرات شما در سایت پارس مهان تائید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نمی آید:
کاربران نباید لینک سایت های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند.
کاربران دقت داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایت های دیگر خودداری نمایند.
ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع می باشد، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید و لی استفاده از این اطلاعات برای ورود به سایت جهت ثبت نظر، بلامانع است.
ثبت نظرات سیاسی و خلاف قانون مجاز نمی باشد و در صورت مشاهده، نظر کاربر درج نخواهد شد و حتی در صورت انتشار نا آگاهانه نظر کاربر توسط مدیر سایت، عواقب و مسئولیت آن، فقط متوجه نظر دهنده می باشد.
پارس مهان ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، پارس مهان می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

ثبت شکایات:
کاربر می تواند در صورت شکایت، موارد را از طریق صفحه ParsMehan.com/contact ثبت نماید و یا از طریق راه های ارتباطی معرفی شده در صفحه تماس با ما، با پارس مهان در میان بگذارد.

سیاست قیمت گذاری:
قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.
کاربر موظف است قبل از خرید نسبت به بررسی کامل محصول و قیمت آن در سایت اقدام نماید و به هیچ عنوان پس از ثبت سفارش، امکان استرداد وجه توسط فروشنده فراهم نیست.

سیاست حفظ حریم خصوصی:
پارس مهان تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که پارس مهان از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
قابل ذکر است از اطلاعات تماس شما اعم از آدرس ایمیل و یا شماره تماس شما و همچنین نوع سیستم عامل کاربر، آدرس آی پی (IP Address) و همچنین کوکی ها فقط برای ایجاد تجربه کاربری بهتر، تحلیل های آماری، اطلاع رسانی وضعیت خرید شما و همچنین اطلاع رسانی های مربوط به همین وب سایت (اعم از تخفیف ها و پروموشن ها و محصولات جدید و …) استفاده خواهد شد و در اختیار هیچ نهاد غیر قانونی و شخصی، قرارنخواهد گرفت.
لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

قوه قهریه:
تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه اعم از جنگ، سیل، زلزله، آشوب و بحران های فراگیر، پارس مهان هیچ گونه مسئولیتی ندارد.